FAQ | Szukaj | Portal | Rejestracja | Zaloguj | Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dadeq
2011-04-05, 09:24
NOWY WARSZTAT
Autor Wiadomość
Adam Erdman
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-03, 08:44   NOWY WARSZTAT
zanim mi wywala tego posta chciałbym poinformować szanownych forumowiczów że mamy w gdyni nowy warsztat motocyklowy gdzie mechanikuje OSA :509: .kto go zna lub słyszał o nim to wie że fachowiec z niego pierwsza klasa.w niedługim czasie pojawi sie diagnostyka komputerowa motocykli!!!!oraz maszyna do wymiany i wyważania laczków.może nie jest zlokalizowany w ciekawej części gdyni(działki między wzgórzem a redłowem)ale panuje tam porządek większy niz w innych warsztatach.o dojazd pytajcie Adama osobiście.sezon sie zbliża dużymi krokami wiec warto juz pomyśleć o przygotowaniu motocykla.później może być ciężko z terminami ;-) .zostawiliśmy tam Żaby fazera i wiem co pisze, więc gorąco polecam usługi Osy!!!!!!!!!!!!

OSA

Wysłany: 2009-02-03, 10:02   
Dziękuje Adam za reklemę , ale potrzebuje jeszcze paru dni zanim będę mógł przedstawić pełną konkretną ofertę i opis czym się ten warsztat będzie różnił od innych . Jaką ofertę przygotuję przedstawię za kilkanaście dni , przede wszystkim po spotkaniach na targach w Wa-wie ze znajomymi którzy są przedstawicielami różnych firm i co będę mógł wywalczyć dla Was .
Jedno co mogę powiedzieć nadeszła zmiana w moim życiu i to co lubię najbardziej nie będę wykonywał w wolnych chwilach których miałem mało , ale poświęcam się temu jako pracy zawodowej .
Temat proszę zamknąć do momentu ogłoszenia konkretów .

OSA

OSA

Wysłany: 2009-03-02, 09:46   
Powoli kończę kompletowanie wyposażenia warsztatu . Niniejszym chciałbym gorąco wszystkich zaprosić do skorzystania z serwisu który otwieram oficjalnie już nie garażowo . :-> . Chciałem stworzyć miejsce w którym klient nie będzie odsyłany bo coś tam się nie robi , czyli gwarantuje prawie pełen zakres usług związanych z moto . Od najprostszych wymian płynów , czy przeglądy , po remonty silników , naprawy elektroniki motocyklowej (komputerowa diagnostyka) czy chociażby wymiany opon ( wyważarka i montażownica ) . Dysponuje transportem , moto może być odebrane i dowiezione do klienta . Gwarantuje klientom niskie ceny na części i materiały eksploatacyjne . Nie bedę wymieniał marek do których mamy dostęp w razie pytań proszę o PW .

Zapraszam od pon.-piąt. 10-18 sob 10-14 tel. 058 6220340 , w miare możliwości GG-15794483

Miejsce „urzędowania” . Gdynia Al.Zwycięstwa 62/45 . Adres jest przy głównej ulicy , jednak przed przyjazdem proszę zerknąć na TU SIĘ ZNAJDUJEMY

Scorpion

Wysłany: 2009-03-02, 10:42   
Brawo Adaś!
Brakowało mi mechanika do którego miałbym zaufanie.
Napewno zagoszczę. :-)

Adbin

Wysłany: 2009-03-02, 17:05   
OSA napisał/a:
Chciałem stworzyć miejsce w którym klient nie będzie odsyłany bo coś tam się nie robi , czyli gwarantuje pełen zakres usług związanych z moto

Adaś jakeś taki twardziel to za ile mi zapleciesz koło z wycentrowaniem?
Mam sam się za to zabrać ale może mi się nie opłaca :D

OSA

Wysłany: 2009-03-02, 19:56   
Dzięi Adbin że tak dokładnie przeczytałeś moje info . Cieszę sie że ktoś to przeczytał . I faktycznie zrobiłem korektę i dopisałem "prawie wszystko" , żeby ukrócić następne pytania z serii np. czy dorobię coś do weterana.
Jeżeli chodzi o jakiekolwiek pytania proszę na PW .
Na to jedyne odpowiem w tym temacie . Od rana były zapytania o zaplatanie , umówiłem się z Jarkiem i jeżeli będzie zadowolony z usługi zajmę się tą sprawą na szerszą skalę , ustalę rozsądną cenę i będzie można działać w tym konkretnym temacie . Ostatni raz przez moje ręce ta usługa przechodziła ponad rok temu . Jeżeli chodzi o części to szprychy muszą być w dobrym stanie , piasta na sprawnych łożyskach , albo wymiary łożysk jakie tam są bo chodzi o stojak czy da radę zamontować bez łożysk .

Z góry przpraszam tych którym w dniu dzisiejszym jeszcze nie odpowiedziałem , zrobię to jak najszybciej .

Pozdrawiam

Slesz

Wysłany: 2009-03-02, 21:30   
myslę, że niedługo zawitam... to rzut beretem ode mnie ;-)

SS :arrow: Slesz

L_Pablo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-02, 21:54   :)
BYŁEM, ODWIEDZIŁEM, POLECAM !! ! a znam sie troche na warsztatach :)

L_P

pork

Wysłany: 2009-03-03, 12:12   
Kiedyś pytałem o ustawianie zawieszeń i opony - przeszło to bez echa - a wystarczyło odpisać: "wskazówek udzielam za opłatą" - i by było jasne.

FRYC

Wysłany: 2009-03-03, 14:32   
pork napisał/a:
Kiedyś pytałem o ustawianie zawieszeń i opony - przeszło to bez echa - a wystarczyło odpisać: "wskazówek udzielam za opłatą" - i by było jasne.

Oj Pork bardzo nie ładnie!!!!!!!!!
Nie znasz kolegi Adama i tak brzydko o nim pisać uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
KAWASAKI NINJA ZX10R ZEZOWATA ŻABKA :) :
http://www.bikepics.com/members/fryc74/
Włatcy Móch :)
ACHMED rulez niewierni!!!

L_Pablo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-03, 15:59   ...
...jeszcze sie taki warsztat nie narodził żeby każdemu dogodził :)

wiesz - czasem braknie sił by odpowiadać na pytanbia ludzi, którzy z ksiażką telefoniczną siedzą w sobotnie popołudnie i dzwoniąc po wszystkich warsztatach w 3mieście kombinują jak tu zaoszczędzić 2,50-

jeżeli chcesz konkretnej odpowiedzi - zadzwoń pod wskazany numer i zadaj konkretne pytanie - na pewno otrzymasz wyczerpującą odpowiedz

L_P

pork

Wysłany: 2009-03-03, 18:43   
@ FRYC Moja opinia po prostu. Przecież błotem nikogo nie obrzucam.

beno

Wysłany: 2009-03-03, 21:05   
Byłem w nowym warsztacie u naszego kolegi Osy i muszę przyznać że chłopak się postarał .Warsztat ten przypomina serwis co nie można powiedzieć o niektórych serwisach ASO a i pogadać można za co nie kasuje :-D po prostu jako klient byłem zadowolony więc wszystkim polecam ten warsztat.

Matt

Wysłany: 2009-03-16, 17:33   
Również gorąco polecam warsztat !! !

Szybko, sprawnie, niedrogo i miło.

Jeszcze raz dziekuje :)

Lesio

Wysłany: 2009-03-23, 18:28   
Przyłączam sie do opini.
Konkretnie, szybko, miło i niedrogo.

We ride together, we die together, bad boys for life.

sitek

Wysłany: 2009-03-23, 18:39   
Sprawnie, czysto i odpowiednie podejście do klienta. BARDZO POLECAM :569:

TomB

Wysłany: 2009-03-30, 17:40   
Zmieniałem komplet oponek i w porownaniu do Hynka...
to po prostu nie ma porównania....
Mimo tylu pochlebnych opini sam byłem zaskoczony fachowym podejsciem i zadbaniem o detale.
Wszystkim gorąco polecam!

Jovik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-31, 11:49   
Wiem, że trochę ludzi używa portalu www.trojmiasto.pl do wyszukiwania różnych miejsc i opinii o nich.

Poniżej link :-)
ADAMMOTO@trojmiasto.pl

KOLEC

Wysłany: 2009-04-01, 20:25   
Adaś a gdzie stronka www ??
buduj jakąś a od klientów się nie opędzisz.
Powodzenia :564:

OSA

Wysłany: 2009-04-03, 19:49   
W dniu jutrzejszym 4.04.09 serwis nieczynny . Pracujemy w terenie .
Przepraszam wszystkich którzy planowali przyjazd czy odwiedziny .

Co do strony WWW.... to musi jeszcze poczekać ... jak widać nie zawsze można odebrać tel. a znaleść czas na zrobieenie strony..........

OSA

[ Dodano: 2009-04-12, 08:21 ]
Smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy
załoga ADAMMOTO